TCKK-M15-L700.1.K DALMA BOYU 700MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO
Stok Kodu
3878
 Dalma Boyu: 700mm
Çap: 15mm
1200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKK-M15-L700.1.K DALMA BOYU 700MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO 3878