TCKKT-M15-L1000.1.K DALMA BOYU 1000MM TÜP ÇAPI 15MM KAFA İÇİ TRANSMİTTERLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO
Stok Kodu
3883
 Dalma Boyu: 1000mm
Çap: 15mm
 1200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunduğu Bölde Sıcaklığı 85°C' yi Geçmemelidir.
4...20mA Akım Çıkışlı, Seri Bağlatılı
Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir
Ni-CrNi 'K'
KER610 Koruyucu Kılıf Malzemesi
Transmitterli Tip
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKKT-M15-L1000.1.K DALMA BOYU 1000MM TÜP ÇAPI 15MM KAFA İÇİ TRANSMİTTERLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO 3883