TCKM-M06-L150.1.K DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO
Stok Kodu
3912
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 1200°C
Sensör Tipi: DIN/IEC-584 ‘K’ Ni-CrNi E=K
Koruyucu Kılıf Malzemesi: AISI310 Paslanmaz Çelik
TCKM-M06-L150.1.K DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO 3912