TCKM-M06-L300.1.K DALMA BOYU 300MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO
Stok Kodu
3915
 Dalma Boyu: 300mm
Çap: 6mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 1200°C
Sensör Tipi: DIN/IEC-584 ‘K’ Ni-CrNi E=K
Koruyucu Kılıf Malzemesi: AISI310 Paslanmaz Çelik
Mineral İzoleli
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKM-M06-L300.1.K DALMA BOYU 300MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO 3915