TCKMT-M06-L100.1.K DALMA BOYU 100MM ÇAP 6MM K TİPİ TRANSMİTTERLİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO
Stok Kodu
3924
  Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 1200°C
Sensör Tipi: DIN/IEC-584 ‘K’ Ni-CrNi E=K
Koruyucu Kılıf Malzemesi: AISI310 (DIN1.4841) Paslanmaz Çelik
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Mineral İzoleli
TCKRMT Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKMT-M06-L100.1.K DALMA BOYU 100MM ÇAP 6MM K TİPİ TRANSMİTTERLİ SICAKLIK SENSÖRÜ AISI310 EMKO 3924