TCKR-M06-L100.1.J DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4322
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M06-L100.1.J DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4322