TCKR-M06-L150.1.J DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4323
Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M06-L150.1.J DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4323