TCKR-M06-L400.1.J DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4327
 Dalma Boyu: 400mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M06-L400.1.J DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4327