TCKR-M06-L500.1.J DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4328
 Dalma Boyu: 500mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M06-L500.1.J DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 6MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4328