TCKR-M08-L200.1.J DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4317
 Dalma Boyu: 200mm
Çap: 8mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M08-L200.1.J DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4317