TCKR-M08-L250.1.J DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4316
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 8mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M08-L250.1.J DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4316