TCKR-M08-L400.1.J DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4314
 Dalma Boyu: 400mm
Çap: 8mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M08-L400.1.J DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4314