TCKR-M08-L500.1.J DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4313
Dalma Boyu: 500mm
Çap: 8mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKR-M08-L500.1.J DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 8MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4313