TCKR-M10-L300.1.J DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4310
 Dalma Boyu: 300mm
Çap: 10mm
800 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/IEC-584 Fe-CuNi 'J' E=J
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Klemens Terminalli, 1/2'' REKORLU
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKR-M10-L300.1.J DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4310