TCKRM-M06-L400.1.K DALMA BOYU 400MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ INCONEL600 EMKO
Stok Kodu
3897
 Dalma Boyu: 400mm
Çap: 6mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 1200°C
Sensör Tipi: DIN/IEC-584 ‘K’ Ni-CrNi E=K
Koruyucu Kılıf Malzemesi: INCONEL600 Paslanmaz Çelik
Mineral İzoleli
Standart ½’’ Rekor
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKRM-M06-L400.1.K DALMA BOYU 400MM ÇAP 6MM K TİPİ SICAKLIK SENSÖRÜ INCONEL600 EMKO 3897