TCKRT-M06-L050.1.J DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4288
Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/IEC-584 Fe-CuNi 'J' E=J
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Transmitterli, 1/2'' REKORLU
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
F= Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKRT-M06-L050.1.J DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4288