TCKRT-M06-L150.1.J DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4286
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
600 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Transmitterli, 1/2'' REKORLU
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
TCKRT-M06-L150.1.J DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ 1/2`` REKORLU `J` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4286