TCKT-M22-L200.1.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 22MM TRANSMİTTERLİ KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
4274
 Dalma Boyu: 200mm
Çap: 22mm
1200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 2,0mm)
DIN/IEC-584 Ni-CrNi 'K' E=K
AISI310 Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Transmitterli, Klemens Terminalli
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
TCKT-M22-L200.1.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 22MM TRANSMİTTERLİ KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 4274