TCMS-M03-L100-K02.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 2 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
5712
1.471,66 TL + KDV
Barkod Kodu
Tüp Boyu: 100mm
Çap: 3mm
Kablo Boyu: 2 Metre
1200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
DIN/IEC-584 'K' NiCr-Ni
AISI310 (DIN1.4841) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCMS-M03-L100-K02.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 2 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 5712