TCMS-M03-L400-K01.K 400MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
57119
1.540,91 TL + KDV
Barkod Kodu
Sipariş Bilgisi
5 Günde Kargoda
Tüp Boyu: 400mm
Çap: 3mm
Kablo Boyu: 1 Metre
1200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
TCMS-M03-L400-K01.K 400MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 57119