TCMS-M03-L500-K01.K 500MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
517119
1.601,51 TL + KDV
Barkod Kodu
Sipariş Bilgisi
5 Günde Kargoda
Tüp Boyu: 500mm
Çap: 3mm
Kablo Boyu: 1 Metre
1200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
TCMS-M03-L500-K01.K 500MM TÜP BOYU ÇAP 3MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU MİNERAL İZOLELİ BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 517119