TCR-M06-L100-K05.J DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAP 6 MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4210
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 5 Metre
 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
TCR-M06-L100-K05.J DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAP 6 MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO TCR-M06-L100-K05.J, enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. 1/2" bağlantısı sayesinde hızlı montaj imkanı sunar. 4210