TCR-M4,5-L013-K04.K.M6 DALMA BOYU 13MM TÜP ÇAP 4,5 MM M6 OYNAR REKORLU 4MT KABLOLU BAYONET K TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4230
 Dalma Boyu: 13mm
Çap: 4,5mm
Kablo Boyu: 4 Metre
 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 ‘K’ NiCr-Ni E=K
TCR-M4,5-L013-K04.K.M6 DALMA BOYU 13MM TÜP ÇAP 4,5 MM M6 OYNAR REKORLU 4MT KABLOLU BAYONET K TİPİ TERMOKUPL EMKO TCR-M4,5-L013-K04.K.M6, enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Oynar rekorlu bağlantısı sayesinde hızlı montaj imkanı sunar. 4230