TCS-M06-L050-K01.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4080
346,18 TL + KDV
Barkod Kodu
  Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 'J' FeCu-Ni
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCS-M06-L050-K01.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO TCS-M06-L050-K01.J, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Bayonet bağlantısı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 4080