TCS-M06-L050-K02.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 2 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4088
415,42 TL + KDV
Barkod Kodu
 Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 2 Metre
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 'J' FeCu-Ni
TCS-M06-L050-K02.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 2 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO TCS-M06-L050-K02.J, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Bayonet bağlantısı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 4088