TCS-M06-L050-K04.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 4 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4090
553,89 TL + KDV
Barkod Kodu
Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 4 Metre
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 'J' FeCu-Ni
TCS-M06-L050-K04.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 4 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO TCS-M06-L050-K04.J, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Bayonet bağlantısı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 4090