TCS-M06-L100-K01.J 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4081
389,46 TL + KDV
Barkod Kodu
 Tüp Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 'J' FeCu-Ni
TCS-M06-L100-K01.J 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL EMKO TCS-M06-L100-K01.J, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Bayonet bağlantısı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 4081