TCSM-M06-L050-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4154
 Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
DIN/IEC-584 'K' NiCr-Ni
TCSM-M06-L050-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO EMKO TCSM-M06-L050-K01.K, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için ideal seçimdir. 4154