TCSM-M06-L100-K01.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4155
Tüp Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
DIN/IEC-584 'K' NiCr-Ni
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
TCSM-M06-L100-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCSM-M06-L100-K01.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO TCSM-M06-L100-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4155