TCSM-M06-L100-K02.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 2 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
415565
Sipariş Bilgisi
5 Günde Kargoda
Tüp Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 2 Metre
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
DIN/IEC-584 'K' NiCr-Ni
TCSM-M06-L100-K02.K 100MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 2 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO EMKO TCSM-M06-L100-K02.K, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için ideal seçimdir. 415565