EI2041-LV-2R-12 Programlanabilir Proses Gösterge ENDA
Stok Kodu
EI2041LV2R12
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
  • 4 hane dijital göstergeli
  • Gösterge skalası -1999...4000 arasında ayarlanabilir
  • Desimal nokta 1. ile 3. basamak arasında ayarlanabilir
  • Ölçüm birimi görülebilir
  • Dört farklı seçilebilir standart giriş tipi (0-20mA, 4-20mA, 0-1V, 0-10V)
  • Kullanıcı kendi belirleyeceği giriş tipine göre cihazı kalibre edebilir
  • Örnekleme zamanı dört kademede ayarlanabilir
  • Maximum ve minimum ölçme değerlerini saklama ve göstergede tutabilme
  • Çıkış ve alarm kontrolü için 2 kontak çıkışı
  • Set değerinin altında ve üstünde kontrol seçeneği
  • Seçilebilir bağımsız, sapma ve band alarmı
  • Sensör besleme çıkışı
  • RS-485 Modbus RTU protokolü ile haberleşme özelliği
  • EN standartlarına göre CE markalıdır
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...+50 ºC / -25...+70 ºC
Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
Yükseklik En çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 90-250V AC 50/60Hz veya 10-30V DC/ 8-24V AC
Güç Tüketimi 7VA
Bağlantı Vidalı klemens
Skala -1999...4000 arasında ayarlanabilir
Doğruluk 0-1V DC: ±%0.5 (tam skalanın)
0-10V DC: ±%0.5 (tam skalanın)
0-20mA DC: ±%0.5 (tam skalanın)
4-20mA DC: ±%0.5 (tam skalanın)
Ölçüm Aralığı 0-1V DC: En çok 1.1V
0-10V DC: En çok 12V
0-20mA DC: En çok 25mA
4-20mA DC: En çok 25mA
Giriş Empedansı 0-1V DC: 100kohm
0-10V DC: 100kohm
0-20mA DC: 10ohm
4-20mA DC: 10ohm
Çıkışlar
Sensör Besleme Çıkışı Tüm sensör besleme çıkışları en fazla 50mA (regüleli ve izole)
Alarm Çıkışı 2 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO
Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama