EI7041-LV-2R-RS-12 Programlanabilir Proses Gösterge ENDA
Stok Kodu
EI7041LV2RRS12
4-20mA DC: ±%0.5 (tam skalanın)
Ölçüm Aralığı 0-1V DC: En çok 1.1V
0-10V DC: En çok 12V
0-20mA DC: En çok 25mA
4-20mA DC: En çok 25mA
Giriş Empedansı 0-1V DC: 100kohm
0-10V DC: 100kohm
0-20mA DC: 10ohm
4-20mA DC: 10ohm
Çıkışlar
Sensör Besleme Çıkışı Tüm sensör besleme çıkışları en fazla 50mA (regüleli ve izole)
Alarm Çıkışı 2 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO
Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama