ESM-7710.2.15.0.1/01.00/2.1.0.0 Dijital On-Off Sıcaklık Kontrol Cihazı EMKO
Stok Kodu
ESM7710.2.15.0.1/01.00/2.1.0.0
başlayan taksitlerle!
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
ESM-7710Dijital On/Off Sıcaklık Kontrol Cihazı
ON/OFF Sıcaklık Kontrolü
Seçilebilir Isıtma veya Soğutma Fonksiyonu
PTC, NTC, PT-100, PT-1000 termorezitans giriş seçenekleri
Fe-Const (J), NiCr-Ni (K) termokupl giriş seçenekleri
(Siparişte belirtilmelidir.)
Histerisizli çalışma seçimi
Ayarlanabilir sıcaklık ofseti
Proses çıkışı için ayarlanabilir tekrar aktif olma zamanı
Programlama bölümü şifre koruması
Özellikler Açıklamalar
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 72 mm x 72 mm 95,5 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı -40°C ile +85°C / 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 230 Vac (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
115 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac/dc (+%15, +%10) 50/60 Hz. 1.5 VA
100-240Vac 50/60Hz
10...30Vdc
Sensör Girişi NTC, PTC, TC, RTD
NTC (10k @.25 °C)
PTC(1000 @.25 °C)
J, K (IEC584.1)(ITS90)
PT-100, PT-1000 (IEC751)(ITS90)
Opsiyonel Sensör Girişi
Skala Fe CuNi 0°C...800°C
NiCr 0°C...999°C
PT 100 0°C...400°C / -19,9°C...99.9°C
NTC -50°C...100°C
PTC -50°C...150°C
Doğruluk Tam skalanın ± % 1
Çıkış
Röle Çıkışı Rezistif Yükte 7A @ 250 Vac
SSR Çıkışı Maks. 23mA, Maks. 15Vdc
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar 2. Röle Rezistif Yükte 7A @ 250 Vac