Ön 2 Ad 5/16A 380V Yan 2 Ad 1/16A 220V Prizli Kombinasyon IP44 BD2-2218-2020 BEMİS
Stok Kodu
EHJTZ124
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
V10 Kombinasyon
Ürün Kodu : BD2-2218-2020
Barkod : 8698523911037
IP Sınıfı : IP44
Hammadde : ABS
Priz Seçeneği : Prizli
Boyutlar :
Gram : 1333
Kutu : 1
Koli : 6
Volt 380V-450V 220V-250V
Amper 5/16A 1/16A
Hertz 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz
Kutup 3P+E+N 2P+E
5/16A. 380V. 2 Adet Ön
1/16A. 220V. 2 Adet Yan
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ön 2 Ad 5/16A 380V Yan 2 Ad 1/16A 220V Prizli Kombinasyon IP44 BD2-2218-2020 BEMİS V10 Kombinasyon Ürün Kodu : BD2-2218-2020 Barkod : 8698523911037 IP Sınıfı : IP44 Hammadde : ABS Priz Seçeneği : Prizli Boyutlar : Gram : 1333 Kutu : 1 Koli : 6 Volt 380V-450V 220V-250V Amper 5/16A 1/16A Hertz 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz Kutup 3P+E+N 2P+E 5/16A. 380V. 2 Adet Ön 1/16A. 220V. 2 Adet Yan EHJTZ124