RT-M06-L030-K1,5 DALMA BOYU 30MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1,5MT KABLOLU BAYONET PT-100 EMKO
Stok Kodu
5702
583,32 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 30mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1,5mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
M12 Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RT-M06-L030-K1,5 DALMA BOYU 30MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1,5MT KABLOLU BAYONET PT-100 EMKO Dalma Boyu: 30mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 1,5mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 Nikel Kaplı Prinç Koruyucu M12 Konnektör 5702