RT-M06-L050-K01 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 EMKO
Stok Kodu
942
538,32 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
¼*19’’ Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RT-M06-L050-K01 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 EMKO Dalma Boyu: 50mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 1mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 Nikel Kaplı Prinç Koruyucu ¼*19’’ Konnektör 942