RTH-M06-L040-K03 DALMA BOYU 40MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 3MT KABLOLU HAVA TİP BAYONET PT-100 EMKO
Stok Kodu
1010
823,92 TL + KDV
Barkod Kodu
 Hava Tip Bayonet
Dalma Boyu: 40mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 3mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
Dalma Boyu 40mm (L40) İçin Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
M12 Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTH-M06-L040-K03 DALMA BOYU 40MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 3MT KABLOLU HAVA TİP BAYONET PT-100 EMKO Hava Tip Bayonet Dalma Boyu: 40mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 3mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 Dalma Boyu 40mm (L40) İçin Nikel Kaplı Prinç Koruyucu M12 Konnektör 1010