RTK-M08-L300.1 DALMA BOYU 300MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
4025
1.973,75 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 300mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTK-M08-L300.1 DALMA BOYU 300MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 300mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 4025