RTR-M06-L050-K01.1 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
1021
900,08 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI316 Koruyucu Kılıf Malzemesi
½’’ Standart Rekor
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTR-M06-L050-K01.1 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 50mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 1mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI316 Koruyucu Kılıf Malzemesi ½’’ Standart Rekor 1021