RTR-M06-L150-K01.1 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1068
813,74 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTR-M06-L150-K01.1 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO 1068