RTS-M06-L100-K02 BAYONET SONDA TİP SİLİKON 2MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
567
605,82 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 2mt
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 3*0,22mm)