RTS-M06-L100-K03 BAYONET SONDA TİP SİLİKON 3MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
566
701,20 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 3mt
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 3*0,22mm)