RTS-M06-L100-K04 BAYONET SONDA TİP SİLİKON 4MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
565
796,22 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 4mt
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 3*0,22mm)