TC-M06-L030-K02.J 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ DALMA BOYU 30MM TÜP ÇAPI 6 MM 2MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
552
 Dalma Boyu: 30mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 2mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 ‘J’ FeCu-Ni E=K
Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
¼*19’’ Konnektör
Öne Çıkan Özellikler:
  • Tip: J Tipi Termokupl
  • Daldırma Boyu: 30 mm
  • Tüp Çapı: 6 mm
  • Konnektör: 1/4*19``
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Kullanım Alanları: Plastik makineleri, kalıp sistemleri, ısıtıcılar, fırınlar ve daha fazlası
Endüstriyel sıcaklık ölçüm uygulamalarında yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sunar.
TC-M06-L030-K02.J 1/4*19`` / TC-M06-L030-K02.J 1/4*19``
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TC-M06-L030-K02.J 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ DALMA BOYU 30MM TÜP ÇAPI 6 MM 2MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO Emko TC-M06-L030-K02.J 1/4*19`` konnektörlü termokupl, 30 mm daldırma boyu ile hızlı montaj sağlar. Bayonet bağlantısı sayesinde endüstriyel sıcaklık kontrolünde pratik ve güvenilir çözüm! 552