TCK-M16-L300.1.K DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 16MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4243
 Dalma Boyu: 300mm
Çap: 16mm
900 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 2,0mm)
TCK-M16-L300.1.K DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 16MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4243