TCKT-M16-L250.1.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 16MM TRANSMİTTERLİ KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4270
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 16mm
900 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 2,0mm)
DIN/IEC-584 Ni-CrNi 'K' E=K
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Transmitterli, Klemens Terminalli
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
TCKT-M16-L250.1.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 16MM TRANSMİTTERLİ KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4270