TCR-M06-L100-K01.K DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAP 6 MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4221
Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 ‘K’ NiCr-Ni E=K
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
½'' REKORLU
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCR-M06-L100-K01.K DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAP 6 MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET K TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO TCR-M06-L100-K01.K, enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. 1/2" bağlantısı sayesinde hızlı montaj imkanı sunar. 4221