TCS-M06-L050-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
4092
Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1 Metre
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 'K' NiCr-Ni
TCS-M06-L050-K01.K 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 1 METRE SİLİKON KABLOLU STANDART BAYONET SONDA K TİPİ TERMOKUPL EMKO TCS-M06-L050-K01.K, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için idealdir. Bayonet bağlantısı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 4092