TCSM-M06-L050-K05.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 5 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4147
 Tüp Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 5 Metre
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü , 2*0,22mm²)
DIN/IEC-584 'J' FeCu-Ni
TCSM-M06-L050-K05.J 50MM TÜP BOYU ÇAP 6MM 5 METRE ÇELİK ÖRGÜ KABLOLU STANDART BAYONET SONDA J TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO EMKO TCSM-M06-L050-K05.J, plastik enjeksiyon makineleri, kalıp ısıtma sistemleri, paketleme makineleri ve benzeri endüstriyel uygulamalarda sıcaklık ölçümü için ideal seçimdir. 4147