ESM-9450.2.20.1.1/00.00/0.0.0.0 Üniversal Girişli PID Smart I/O Modül Sistemli Proses Kontrol Cihazı 24Vac/Vdc RS-232 EMKO
Stok Kodu
ESM9450.2.20.1.1/00.00/0.0.0.0
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
ESM-9450Üniversal Girişli PID Smart I/O Modül Sistemli Proses Kontrol Cihazı
ESM-XX50
8 Adım Profil kontrolü ve Dijital Giriş Modülünü kullanarak
Start-Hold-Stop imkanı
Proses değeri ve proses kontrolü için
Re-transmission (tekrar iletim) özelliği
0...5Aac Akım trafosu Giriş modülüyle ısıtıcı arızası tespiti
Üniversal proses girişi (TC, RTD, mVdc, Vdc, mAdc)
Bumpless transfer özelliği
Motorlu vana kontrolü
4 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit set değeri (SV) göstergesi
Auto-tune ve Self-tune PID
DC Voltaj/Akım girişleri için kullanıcıya açık
iki veya çok noktalı kalibrasyon imkanı
Programlanabilir ON/OFF, P, PI, PD ve PID kontrol formları
Özellikler Açıklamalar
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 48 mm x 96 mm 86,5 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı 0...50ºC
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 100-240 Vac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vac (-15%,+10%) 50/60 Hz. 6 VA
24 Vdc (-15%,+10%) 6 W
Termorezistans (RTD): PT-100 (IEC751)(ITS90)
Opsiyonel Sensör Girişi EMI-400 Dijital Giriş Modülü
EMI-410 0/4-20mA Akım Giriş Modülü
EMI-420 CT 0-5A Giriş Modülü
EMI-430 TC veya 0.-50mVdc Giriş Modülü
EMI-440 PT-100 Giriş Modülü
EMI-450 0-10Vdc Giriş Modülü
Skala
Doğruluk Termokupl, termorezistans,mV, V,mA için skalanın ± %0.25'i
Çıkış
Röle Çıkışı Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac
SSR Çıkışı
Analog Çıkış
Opsiyonel Çıkışlar EM0-400 Röle Çıkış Modülü (3A@250V)
EM0-410 SSR Çıkış Modülü (20mA@18V)
EM0-420 Dijital (Transistor) Çıkış Modülü (40mA@18V)
EM0-430 0/4-20mA Akım Çıkış Modülü
Kontrol
Kontrol Formu On / Off, P, PI, PD, PID
Okuma Sıklığı Saniyede 3 okuma
İletişim Protokolleri MODBUS-RTU
Kalite Belgeleri UL Tanınan Bileşeni (Dosya Numarası: E 254103), GOST-R, CE
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ESM-9450.2.20.1.1/00.00/0.0.0.0 Üniversal Girişli PID Smart I/O Modül Sistemli Proses Kontrol Cihazı 24Vac/Vdc RS-232 EMKO ESM-9450.2.20.1.1/00.00/0.0.0.0 Bumpless transfer özelliği, Motorlu vana kontrolü, 4 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit set değeri (SV) göstergesi, Auto-tune ve Self-tune PID, DC Voltaj/Akım girişleri için kullanıcıya açık... ESM9450.2.20.1.1/00.00/0.0.0.0